Stilingiausių blogų apdovanojimai 2012

Prisipažinsiu, kad dar pernai labai tikėjausi, kad gausiu šį apdovanojimą, bet niekas jo man nedavė. Ir nereikia. T.y. nereikėjo. Bet kad šiemet jau gavau, tai reiškia reikia 🙂

O gavau ne iš bet ko. Gavau iš paties ROKIŠKIO1!!! Tai yra nerealus great success. Tai net geriau, nei paminėtų koks Buržujus, kuris labai brangina savo reputaciją ir nededa nuorodų už ačiū, kuris jums taip pat galėtų paaiškinti daug visokių dalykų, tarp kurių ir apie tai kuo skiriasi mėmės nuo memų.

Kadangi man tai nauja ir taisyklės aiškios tik paviršutiniškai, tai, kiek suprantu, man dabar reikia 7 dalykus apie save parašyt.

7 dalykai apie save:

 1. Dar IRC laikais maniausi, jog žodžiais ir jų prasmėm galiu padaryti ką tik norįs, bet dėl dar vidurinėje pamėgto keleto veiksmų mintyse darymo, sugebėdavau siutinti žmones netikėtais sprendimais ar šiaip nuomonėmis, dėl kurių kiti, atvirkščiai, tapdavo mano draugais. Dabar, kai sumanau ką nors pasiutinti, tai imu naudoti įvairaus keistumo alegorijas. Būna, tiesa, keista, kai diskusija nukrypsta iš pagrindinio objekto problematikos į tos analogijos problematiką ir tada nebeaišku ar verkt ar juoktis.
 2. Pankiškas mąstymas, tai toks mąstymas, kai svarbu tik tai, ką supranti, kai nedaromos jokios išlygos net sau pačiam. Ypač, kai nedaromos jokios išlygos sau pačiam. Beje, “pankiškas” su muzika ar tikruoju pankų judėjimu, šiuo atveju, daug bendro neturi. Šis mąstymas tai terapija padedanti išeiti iš streso ir tai yra būdas susitelkti bei mobilizuotis. Viena pagrindinių pankiško mąstymo tezių yra: “negailėk savęs”. Ypatingai praverčia dabar, kai gyvenimo įpročius ir būdą tenka gan kardinaliai keisti (vaikai).

  Poilsis namie
 3. Man patinka ir tai, kas patinka daugeliui: dėmesys ir pagyros, o pagyros ypatingai iš tų žmonių, kuriuos aš gerbiu. Man patinka galvoti įvairius dalykus ir daryti visokias ateities arba praeities projekcijas. Garantuoju, kad tai daryti patinka ir jums. Nu gerai… Tai vadinama svajojimu 😉

  Čia skulptūra Oslo oro uoste
 4. Man retkarčiais būna neramu, kai suprantu, jog ne visada sugebu prisiminti svarbius dalykus, o svarbiausia padaryti svarbius veiksmus, tam kad pasiekti svarbius dalykus. Svarbius dalykus, kaip mano sūnų charakterio, elgsenos, mąstymo formavimo, bent jau tiek, kiek priklauso nuo manęs. Atsakomybė.
 5. Kartais pagalvoju, jog paprasčiausias apskritimas arba tai, kad jo ilgio ir skersmens santykis yra pi, yra toks keistas bei sudėtingas, kaip gali pasirodyti sudėtinga kvantinė fizika. Ir atvirkščiai, viskas, regis, taip paprasta, na taip paprasta, kaip kvantinė fizika…
 6. Aš vis rečiau kompleksuoju, dėl kokių nors dalykų, kurių, regis, nesuprantu, o kiti supranta. Nes tai dažniausiai yra padariniai to, kad kalba yra tiek pat tobulas ir nerealus dalykas, kiek visiškai išskydęs ir prastas informacijos keitimosi būdas, kad, tikėtina, jūs visiškai nesupratote arba manote, kad supratote, ką aš čia norėjau pasakyti.
 7. Labai geras būdas pasiekti tikslą yra draugai, tikrai geri draugai, kurie padeda suprasti, kas tas tikslas ir kaip jį pasiekti. Tačiau pastangos, mąstymas, gilinimasis ir darbas – būtinos sąlygos prie draugų.

Na, o dabar mano nominacijos:

 • Kitokie amatai. Ar tai Kitokie užrašai. Nerealus blogas apie tai kaip namą stato ;), kaip gandrai skraido, kaip gražu kaime, kokie akmenai, rankdarbiai… Dvasinga. Ir nerealiai stiliova!
 • Po klevais. Mano gyvenime buvo periodas… toks ezoterinis periodas 🙂 Tada pirmą kartą susipažinau su būrėjomis, dvasingumais, runomis, juostų raštais… Apie užkalbėjimus, 6’ą, 7’ą ir N’tąjį jausmus… Tai aš jums kaip patyręs toje srityje sakau, kad tai kas vyksta po klevais, tai labai šilta, ramu ir gera.
 • Popieriaus kerai. Čia žvilgčioju žmonai per petį. Tam kad suprasčiau kas jai gražu ir kokia jos nuotaika, bei kas jai patinka.
 • Mėnulių alėja. Tai yra itin stilinga ir net kažkaip erotiška… Primena šiek tiek Augustę iš Diaspora2 – styyyyyyyyyyyyyyyyyylishhhhhhhhhhhhhhhh. Stlylioviau nesu nieko matęs.
 • Braškės su pipirais. Skonio receptorių erzinimas, dirginimas ir kutenimas 😉
 • Marta. Tai šiaip jau net ne blogas. Bet ale labai stiliova. Ir kažkaip meniška. Porą kartų žiūrinėdamas ten susižvengiau taip garsiai, kad net kolegos sužiuro. Tiesa, ten to daikto struktūra yra tokia paini stiliova, kad net neaišku, kaip tą vizualinę medžiagą pasiekti kitaip nei per rss reader’į, va čia vienas pavyzdukas:
 • Aistė-Paulina. Tai menotyrininkė ir meno kritikė, bent jau tiek kiek aš suprantu. Tai mano meno guru ant G+’o. Ta proga štai jos fotkė:

  Twin Peaks
 • Fotografas su atsitiktinėm mintim. Jei ne tas jo keistas stiliovas šuo, kuris yra labiau ilgas negu juodas (arba atvirkščiai), tai šios nominacijos nebūtų gavęs. Nors iš principo pas jį reikia nueiti paskaityti, net jei turite tik muilinę-fotoaparatą, o tiem kas galvoja pirkti DSLR’ą, tai draudžiama netgi pirkti neperskaičius visko, ką parašęs šis žmogus apie fototechniką ir fototeoriją.
 • Varliaženklis. Pas jį irgi žiaaauriai stiliova!
 • Konstanta-42. Ten fizika. Astro-fizika. Kas, sakote, čia gali būti stilinga? Ogi tai, kad realybė daug stilingesnė, nei jūsų fantazijos! 😉
 • Leo Lenox. Žongliruoja su tekstu it kokiame cirk de solei žonglieriai su belenkokiais ten daiktais. Aš iš jo mokausi labai kaip maketuoti ir rašyti tekstą. Nežiūrėkite į šitą postą – čia stiliova betvarkė 😉 Nors ir mintys liūto gilios ir tik iš pirmo žvilgsnio piktos.
 • Petras. Petras pasirodo žemietis! Sava chebra! Malačius. Kodėl aš jo nesutikau vaikystėje? Nežinau… Gaila dabar truputį to… Labai stiliovas bičas. Paskaitykite ir suprasite.

____________________________________________________

Užsisakykite komentarų RSS srautą šiam straipsniui.

____________________________________________________


1– Rokiškis, tai yra semiotinė programa, tai yra superkompiuteris, dirbantis ne tik kalboje, bet ir meta-kalboje, bei meta-meta-kalboje, generuojantis virusinius diskursus, programas, kurios veikia kenkėjiškai kituose virusiniuose diskursuose ir veikiančios teigiamai mašinas, turinčias bent jau vidutinį ir didesnį, šiai epochai įprastą, jungčių kiekį, kurį praturtina naujomis jungtimis, kurios sugeba regeneruotis į įvairaus įspūdingumo fraktalus.
Kartais man net atrodo, kad Rokiškis pirmiausiai pats pastūmė paradigmą, o tik tada  ji ėmė slinkti mums visiems. O kad jis gali ją pastumti, tai nekyla nei mažiausių abejonių vien pamačius, kaip jis vos dviejų letenų pagalba dalina puikiausios kokybės amerikietiškąjį nekilnojamąjį turtą


2– užsukite į Diaspora. Iš ten G+’as viską kopijuoja. Be to ten yra ir daugiau stiliovų dalykų.

Skirmantas Tumelis

Sudėtingi dalykai susideda iš paprastų. O patys sunkiausi yra paprasti dalykai.

11 Comments on Stilingiausių blogų apdovanojimai 2012

 1. Leo Lenox says:

  Labai ačiū už apdovanojimą, kažkada teks prie to prisėsti. Tačiau nepažadu nieko staigiai, nes biškį užsiėmęs dabar… Na gerai, ne biškį. Da****a.

  1. Jūs dirbkite. Jūsų darbas tėvynę puošia! 😉

 2. Aistė Paulina says:

  Na, kadangi jūs žinot, kad aš neturiu jokio blogo :), tai tada nieko daugiau negaliu pasakyti, tik ačiū. Nes kad esat nuostabiausias skaitytojas jau irgi esu sakiusi 🙂
  Einu, nudžiuginsiu Martą 🙂

  1. Man bus malonu, jei Marta nudžiugs.

 3. Atsiverčiau dar kartą pakikenti iš nuotraukos ir tik tada pamačiau atspindį žibinte. Genialu. Bravo!

  1. Veidrodžiai, atspindžiai, painiava, pyniava… Mistika… 😉

 4. kitoks says:

  Ačiū už nominaciją. Panašu laikas dar vienam “šuniškam” įrašui. Iškart kai tik baigsiu aiškintis reikalus su žmonėmis 🙂

 5. Laima says:

  Nuo Rokiškio, per Rokiškį stiliukui kolegai sveikinimai! Tamsta man visai įdomus schematinis atradimas 🙂

  1. Te Rokiškis per amžius krimst.

   Tai labai džiaugiuosi, kad įdomu 😉 Baisuminiai pasikeitimai gyvenime. Bandau tyrinėti ir tobulėti -- šitaip apsisaugau nuo streso ir panikos 😉

What do you think?

Note: Your email address will not be published

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <div align="" class="" dir="" id="" lang="" style="" xml:lang=""> <embed style="" type="" id="" height="" width="" src="" object=""> <iframe width="" height="" frameborder="" scrolling="" marginheight="" marginwidth="" src=""> <img alt="" align="" border="" class="" height="" hspace="" longdesc="" vspace="" src="" style="" width="" title="" usemap=""> <map name="" area="" id=""> <object style="" height="" width="" param="" embed=""> <param name="" value=""> <pre style="" name="" class="" lang="" width="">

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Skip to toolbar