Atskirties perjungtis

Posėdis jau buvo prasidėjęs. Posėdžio dalyviai:

Tadas Šilas, kuris nepasivargino įdėti nuorodos į savo blogą savo “about” G+ėj

Vidmantas Čičelis, kuris irgi nepasivargino įdėti nuorodos į savo blogą savo “about” G+ėj, bet gūglė surado jį ir tada prisiminiau, kad jis namą stato. Ir aš manau, kad jis ne lochas.

Nemunas B, kuris irgi kažkodėl įdėjo nuorodą į kažkokį energegikai.lt pas save “about’e”

Ir dar kažką praleidau.

Tada parsirado sustiręs Andrius Užkalnis ir už kelių minučių prisistatė kiti dalyviai, kurie dalyvavo kažkokiame CPO, apie kurį niekas nieko nežino ir nelabai net kalbėjo:

Rokiškis Rabinovičius

Nerius Jasinavičius

Mindaugas Voldemaras

Leo Lenox

Leo Astor (tiesa, prisijungė vėliau irgi tik tam kad pamatyti Rokiškį)

Giedrius Krušnauskas, į kurio kurį blogą kokią nuorodą dėt nesupratau, tai beliko tik G+.

Mantas Malcius, kuris šaunuolis įsidėjo nuorodą į savo blogą G+oj.

Paskui pavėlavęs atėjo Mykolas Kleck aka Buržujus, visus išvadinęs negražiais žodžiais, riebiai keikėsi ir visaip kitaip darė bardakus ir paskui išsinešdino.

O jei pamiršau ką, tai priminkit apie save komentaruose prašau.

Dienotvarkės klausimai:

 1. Rubikonas ir visokie šildymai. Čia aš pasidžiaugiau, kad vilniečiai turi daug perteklinių lėšų.
 2. Rubikonas ir visokie šūdini jo PIAR’ai ir nemokami patarimai jiems, jiems negirdint ir dėl to jiems esant šūdinais piarščikais, nors kažkas gyrė jų piar’ą kažkada, bet matyt aptingo arba nudurnėjo.
 3. CPO – kas ten buvo? Ką aiškino blogeriai renginio organizatoriams? 3 procentai pirkimų padaryti per CPO?
 4. ACTA ir autorinės teisės ir ką Andrius Užkalnis, bei Rokiškis Rabinovičius apie tai galvoja
 5. Kaip parduoti daugiau ir kaip pagerinti derybinius įgūdžius, kai logistika neveikia.
 6. Ką sakyti studentams?
 7. Kodėl BTV nesiseka ir ką daryti kad sektųsi.
 8. Tada išėjo didesnioji pusė dalyvių, nes išėjo Andrius Užkalnis. Visi, taip išeina, norėjo pasimaudyti gerb. prelegento charizmos spinduliuose, o ne aptarti visuomenei skausmingus klausimus ir gvildenti gyvenimo gerinimo Lietuvos žmonėms sprendimus, bei kaip pasiekti taiką pasaulyje
 9. Išėjus daugumai neįdomių blogerių liko tik patys geriausi ir kurį laiką parsino žodžių junginį atskirties perjungtis. Aš ten ir užstrigau, nes paskui kiek atsimenu parsinta buvo ir į sudėtingesnius junginius, taip, kad net galva susisuko.
 10. Buvo kalbėta apie Lietuvą.
 11. Buvo išsiaiškinta kas yra kairė ir kur dešinė. Paaiškėjo, kad pas mus verta kreipti susirūpinimo dėmesį tik kairėn.
 12. Aptartas dibilų klausimas.
 13. Aptartas polidiskurso klausimas.
 14. Leo parodė žaidimą su napiorstkais. Rokiškis nesutiko. O aš… O aš ką? Aš gal ir supratau, tik irgi nevisai sutinku, nes turint 1/3 galimybių atspėti, o neatspėjus ir pašalinus vieną neteisingą variantą likę du pasirinkimai, reiškia 1/2 atspėjimo tikimybės ir jei sprendimas nekeičiamas, tai lieka ta pati paveldėta 1/3 šansų, kad atspėsi, o jei pakeisi, šansai padidės iki 1/2 , tai dar nereiškia, kad tai tiesa :)) Tada nevalingai vėl ėmiau mastyti apie atskirties perjungtį.
 15. Išsiskirstėme, kai galų gale visi sustirom ir aš užkimau.

Posėdis buvo vedamas kažkokioj nežinomoj vietoj, kažkokiame šūdiname restorane, kuris neturi jokio kokybės standarto (ne tai kaip koks Čili tinklas), kur mūsų niekas negirdė ir nešėrė, todėl buvome alkani ir ištroškę. Manoma, kad dėl šios priežasties pusė blogerių, kurie nemoka dirbti tuščiais skrandžiais, išsiskirstė.

 

P.S. Jei kas fotkes pašarinsit, įdėsiu. Žinoma, pas mane dar aktyvuotas toks extend KSES, tad galite paveiksliukus tiesiog dėti į komentarus!

P.P.S. O štai čia yra viena iš fotkių:

 

Skirmantas Tumelis

Sudėtingi dalykai susideda iš paprastų. O patys sunkiausi yra paprasti dalykai.

23 Comments on Atskirties perjungtis

 1. O dar Rokiškis labai daug ėdė -- ir vėdarus, ir kepsnį kažkokį, ir cepelinus ir sriubą, viską aplink save nukrovė ėdesiu ir rodė, koks jis ėdrus.

  1. nb says:

   Jooo, tiek suvalgancio zmogaus nesu sutikes gyvenime

  2. Aha, tuo visus labai kraupindamas. Mes, tie, kuriems šis baisus vaizdas jau įprastas, nutarėme, jog jis maistą užsikiša į specialias talpas esančias už žandų, nuo kurių auga kažkokie gaurai.

  1. Jūs čia manęs neapgaudinėkit… Jūs esate http://nemunas.livejournal.com/ ir prašome neskleisti erezijų!! 🙂

 2. kreivarankis says:

  Čia tūsas kažkoks buvo? 😀

  1. Jūs, gerb. kreivaranki, pats kaltas kad G+’o nesekat. O man gaila, kad kaltas, nes būtų buvę labai įdomu susipažinti.

   1. kreivarankis says:

    Nu tai bus dar tų progų 😉

    1. Nu bet akismetas kaip kokia užsispyrusi blondinė -- vis meta patį į spam’ą, nors jau aprūvinau paties pirmąjį komentarą. Ot duračka… Kiba reiks mest lauk…

 3. buržujus says:

  Nereikėtų slėpti šūdinos kavinės vardo, nereikėtų…

  1. Aš nemoku piktai pykti labai… Be to ta kavinė kažkokia šūdina landynė, neturinti jokio aptarnavimo standarto, ne taip kaip kokia “Čili”, kuri turi standartą ir net turi prisisukę varines lentočkes ant kiekvieno stalo.

  2. O tarp kitko, jūs pasišalinote iš susirinkimo, kai buvo kalbama apie polidiskursą, jei būtumėte neišėjęs ir sužinojęs kas tas polidiskursas, jūs čia nepriekaištautumėte, kad nereikia slėpti, kažkokios šūdinos užeigos vardo, kuri neturi aptarnavimo standarto, ne taip kaip koks “Čili”, kad turi ir net su varinėm lentočkėm prisabačintom prie kiekvieno stalo, tą įrodo.

 4. Aurelijus Siru says:

  Dar aš buvau, bet linkas kolkas tik į Aurelijus Siru 🙂

 5. pow says:

  gal galima plačiau apie 12-ą klausimą? 😀

  1. Mantas says:

   O kad nelabai yra, kur plėstis. Tradicinė dibilų tema. Tiesiog aptarti didžiausi dabartiniai dibiblai ir dibilėjimo tendencijos. Rokiškis su Leo dar šiek tiek ginčijosi, kur ta buvimo dibilu riba. Ir kada vieną dibilą galima laikyti ne tokiu beviltišku dibilu negu kitą dibilą (ir ar iš viso dibilus galima lyginti tarpusavyje pagal dibilumo lygį).

 6. milda says:

  labas ka veiki

  1. Ai nieko. Prie kompo sėdžiu. O tu?

   1. Tamsta nesikuklinkit. Matom ir laikraščiuose skaitom, kaip Jūs su kompiuteriu visuomenei dirbat.

 7. viz3 says:

  Panašu į kiek gyviau aprašytą vyriausybės posėdį.
  Šešėlinis kabinetas, ištremtas į rūsį?:)

  1. 🙂 O ką? O mes kuo blogesni? 😉

What do you think?

Note: Your email address will not be published

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <div align="" class="" dir="" id="" lang="" style="" xml:lang=""> <embed style="" type="" id="" height="" width="" src="" object=""> <iframe width="" height="" frameborder="" scrolling="" marginheight="" marginwidth="" src=""> <img alt="" align="" border="" class="" height="" hspace="" longdesc="" vspace="" src="" style="" width="" title="" usemap=""> <map name="" area="" id=""> <object style="" height="" width="" param="" embed=""> <param name="" value=""> <pre style="" name="" class="" lang="" width="">

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Skip to toolbar