Padvėsė visi triušiai. Atsiųskit teleskopų.

Kažkur girdėtas komedijos scenarijus, apie tai kaip buvo vykdomas susirašinėjimas telegramomis tarp mokslininkų ir bene kažkokios ministerijos atstovų. Ten per klaidą mokslininkai astronomai telegramas siuntė žemės ūkio ministerijai, o ministerijoje galvota, kad su jais susisiekia eksperimentinės triušių fermos mokslininkai. Žinoma labai gaila triušių, kurie pas vargšus astronomus išdvėsė visi, kita vertus reikia suprasti ir astronomus – į žvaigždes pro kažkur tai reikia žiūrėti…

Negyvų triušių ir negautų teleskopų istorija

Šiek tiek stebiu šildymo temą. Tiksliau šilumos kainų skandalą Vilniuje. Žinau (kaip ir, tikiuosi, žinote jūs), jog Valstybinės energetikos inspekcija pateikė pareiškimą prokuratūrai dėl “Vilniaus energijos”. Nesu tikras ar labai ten įdomu ir ar svarbu pažiūrėti tą pareiškimą… Tiksliau labai tingisi pažiūrėti. Man užtenka ir to, ką matau čia. O čia yra ištrauka iš ten:

Prokurorų, Valstybinės energetikos inspekcijos pareiškimą vertinusių viešojo intereso gynimo aspektu, nuomone, Valstybinės energetikos inspekcija atlikto patikrinimo metu nustačiusi galimus teisės aktų pažeidimus, nepasinaudojo jai suteiktomis teisėmis ir nevykdė pareigų, o savo išvadą pateikė prokurorui, todėl konstatuojama, kad Valstybinės energetikos inspekcijos viršininkas nevykdė tiesiogiai jo darbą reglamentuojančių įstatymų ir kitų teisės aktų. Be to, inspekcijos vadovas netaikė administracinės atsakomybės UAB „Vilniaus energijai“, perdavusiai šilumos punktus neatestuotiems šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojams.

Tai ar čia jie sako, kad inspektoriai patys durniai, kad duoda kažkokius pareiškimus ant VE? Tipo “prie ko čia mes”? Patys bauskite tuos VE, o mes jokių ikiteisiminių tyrimų nepradėsime? Ai nu dar būtų gerai nubausti ten kažkokį inspektorių, kuris dokumentus ten pasirašinėjo perdavimo šilumos ūkių, mat paaiškėjo, kad ten kažkur kažką perdavė anksčiau dokumentuose negu realiai (žr. ten pat tolėliau). Žodžiu padvėsė triušiai.

Tai, karočė realiai čia VE šilumos kaina pakilo tik dėl to, kad kuras labai pabrangoREALIAI pabrango. Atsiųskite teleskopų.

Savivaldybėj viskas okei. Kas atsiųs teleskopų?

 

Skirmantas Tumelis

Sudėtingi dalykai susideda iš paprastų. O patys sunkiausi yra paprasti dalykai.

9 Comments on Padvėsė visi triušiai. Atsiųskit teleskopų.

 1. Arvydas says:

  Gal prokurorams buvo proga pradėti tyrimą, kodėl inspektoriai nevykdo savo pareigų? T.y. nebaudžia savo kompetencijos ribose ir persiuntinėja tą prievolę kitiems?

  1. copy/paste:
   aha… laukė prokurorai… laukė tos progos. Ir štai! Pagaliau ji atėjo!!! 🙂

   O tuo tarpu šilumos kaina padidėjo tik dėl to, kad kuras pabrango. Kaltas Kubilius!

 2. sabasenator says:

  Apie triušius ir šilumą -- yra panašumų. Bet deguto šaukštas jūsų tekste, net bloga nuo to “karoče”.

  1. karoče laabai dera prie realiai

What do you think?

Note: Your email address will not be published

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <div align="" class="" dir="" id="" lang="" style="" xml:lang=""> <embed style="" type="" id="" height="" width="" src="" object=""> <iframe width="" height="" frameborder="" scrolling="" marginheight="" marginwidth="" src=""> <img alt="" align="" border="" class="" height="" hspace="" longdesc="" vspace="" src="" style="" width="" title="" usemap=""> <map name="" area="" id=""> <object style="" height="" width="" param="" embed=""> <param name="" value=""> <pre style="" name="" class="" lang="" width="">

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Skip to toolbar