Tinklinis pardavimas

<– Čia šitas tiksliai iliustruoja ką aš pagalvojau, kai Amway seminare, jo pranešėja pasakė: “Tik neskaitykite to, kas parašyta internete, nes ten, kur nėra vardo, tai tas pats, kas užrašai tualete. Ne taip kaip kompaktai ar knygos (rodo kompaktus ir knygas)”. O radau tai internetuose ir kas to paveiksliuko autorius aš nežinau, o dar jį kiek ir sudarkiau, nes kitaip nevisas tekstas telpa į “featured image”.

 

 

 

Taip jau gavosi, kad sudalyvavau dviejuose pristatymuose ir paskui dar pasėdėjau vieno seminaro pabaigoje, kuriuos organizuoja Amway (arba Alticor, arba Quixtar, arba dar ten kažkas) pardavimo tinklo dileriai.

Įspūdį paliko. Po pirmojo pristatymo dar net galvojau, kad gal vertėtų pabandyti, bet patingėjome (kartu su žmona dalyvavome tame daikte). Tai buvo gan seniai – gal kokiais 2004.

Per antrąjį pristatymą žavėjausi pardavėjo sugebėjimais – dirbo iš tiesų puikiai. Suderinti judesiai, žvilgsnis, mimika, balsas, brėžiniai, skaičiai… Tai buvo puiku! Mano didžiausi komplimentai!

Nuėjęs į seminarą neatsikračiau jausmo, kad tai kažkokia sekta, nes ore tarsi tvyrojo “O taip! Išgelbėk mano sielą! Noriu pinigų aktyvių investicijų!”. Pranešėja irgi buvo puiki, tik visiškai kitokia – jos arkliukas buvo emocinė kalba: nuoširdumas, šiltumas, švelnus išsiblaškymas. Tai irgi buvo puiku.

Taigi, kadangi aš esu tas, kaip šio posto “Featured Image”, tai specialiai panaršiau internete ir radau va tokių įdomybių:

 • ATF blogas
 • Ir koks tai rusas Marksman, kuris tiesiog stebino išsamumu ir detalėmis. Pavargau spausti дальше, kiek ten pas jį prirašyta!

Aš jokiu būdu nesakau, kad ten visiška tiesa ir kad Amway yra sukčiai ir jie verčia kentėti 99.9 proc. žmonių, kuriuos įtraukia į savo tinklą, bet šis youtūbas padarė įspūdį:

O paskui šitas dar įspūdį padaro:

Mes irgi turime LOC’o kažkokio produktų vonioje. Labai ilgai laiko. Nes nenaudojam. Produktas, kuris gerai veikė, tai buvo orkaičių valiklis, kuris labai neblogai išvalo keptuvės dugną[1].

Na, ir pabaigai, būtų visai įdomu, jei sudalyvautumėte apklausoje:

 

________________________

[1]– Ir tebūnie prakeiktas tas[2], kas sugalvojo “korio”  struktūrą keptuvės dugnui iš skirtingų metalų, į kur prilenda prikepusių suodžių ir tada nei keptuvė nei kaitlentė nebenusivalo

[2]– Prakeiksmą panaikinsite, jei kas savaitę prisistatysite prie mano namo durų ir pakeisite mano nešvaraus dugno keptuvę į naują arba išvalysite ją taip, kad suodžių nepaliktų ant kaitlentės

Skirmantas Tumelis

Sudėtingi dalykai susideda iš paprastų. O patys sunkiausi yra paprasti dalykai.

6 Comments on Tinklinis pardavimas

 1. pow says:

  Aš tai prisimenu dar vaikystėj, kai tėvai už paskutinius pinigus į Palangą nusivežė, tai gatvėj pasigavo mus iš kažkokios panašios organizacijos ir pakvietė į kažkokį pristatymą. Na dar pasakė, kad nemokamai ledų ir kavos atrodo duos, tai mes ir nuėjom visi… Paklausėm, ledų pavalgėm ir išėjom. Kaip sakant ne ant tos šeimos pataikė, juk jei jau ledų negali restorane nusipirkt, tai iš kur tu pirksi kokį šūdniekį už kelis tūkstančius? 😀
  Vėliau bandė visokie kaimynai/draugai įtraukti į pristatymus, bet jau kategoriškai namuose uždrausta buvo.

  1. Rokiškis says:

   Mane tai kartą pakvietė į tokį pristatymą vienas pažįstamas, kuris tokio tipo kontoroje įsidarbino prie organizatorių, tai davė kažkokiai pardavalkai smegenis man krušt. Tai aš ta proga pusę valandos bandžiau jiems įsiūlyti CRM už 10 kartų didesnę sumą, negu kad jie norėjo iš manęs už savo kažkokį dulkių siurblį. Deja, man nepavyko, o tie iš piktumo už kavą man taip ir nesumokėjo. Padlos.

   1. Aš nuo šiol tokiems pardavinėsiu kitas IT ir televizijos paslaugas.

  2. O šiame seminare, Vilniuje -- nieko nedavė… Dar davė velnių prieš išsiskirstant, jei į Čekiją nevažiuosim už kokius ten ~500 litų…

What do you think?

Note: Your email address will not be published

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <div align="" class="" dir="" id="" lang="" style="" xml:lang=""> <embed style="" type="" id="" height="" width="" src="" object=""> <iframe width="" height="" frameborder="" scrolling="" marginheight="" marginwidth="" src=""> <img alt="" align="" border="" class="" height="" hspace="" longdesc="" vspace="" src="" style="" width="" title="" usemap=""> <map name="" area="" id=""> <object style="" height="" width="" param="" embed=""> <param name="" value=""> <pre style="" name="" class="" lang="" width="">

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Skip to toolbar