Naujakurių/senakurių bėdos

Taigi, praėjusią žiemą, per šalčius mūsų miegamajame temperatūra ėme laikytis ties 15 laipsnių (Celsijaus) žyma, nors radiatorius atsuktas ant maksimumo ir karštas, kad neįmanoma rankos pridėti. Nežiūrint radiatoriaus karštumo, iš tarpo tarp jo šono ir sienos ranka jaučiasi šalto oro srautas. Teko kraustytis į svetainę miegoti kol kiek atšilo orai.

Pasitarę su butų savininkų bendrija ir jos vadovybe, padarėme viso namo ir būtų termovizines nuotraukas ir parašėme skundą mūsų namo rangovui PST.
PST savo ruožtu atsakė, kad termovizinės nuotraukos yra totali nesąmonė ir kad atsip…ėm nuo jų, nes patys tą sieną sugadinom ir dėl to pro ją pučia dabar.
Palaukiau kol praeis pyktis ir sukurpėm atsakymą, kuriame švelniai išdėstėme savo nuomonę apie jų požiūrį ir pagrasinome pasikreipti kur nors, kas jų licenciją galėtų sustabdyti.
Žodžiu istorija kol kas čia ir baigiasi. Bandau tartis telefonu su p. dir. Dariumi Urbonu ir suprasti kiek mums jie duos pinigų, už tai kad mes savo pastangomis ištaisysime jų broką. Tiesą sakant, svarstėme ir teismų galimybę, bet greitai apsigalvojome, nes tai ž. brangu ir ilgai… O žiemos būna kiekvienais metais (bent jau kol kas).

Gal kas galėtų patarti kaip dabar geriausia elgtis? Planuoju kol kas paardyti tą sieną savo jėgomis, kaip nors užfiksuoti kaip ten kas padaryta, apsišiltinti gražiai ir išleistą pinigų sumą išsireikalauti iš PST. Taigi, gal kas žinote gerą specialistą, kuris patartų kaip geriau tai atlikti (konkrečiai kokias medžiagas naudoti, kaip užfiksuoti PST broką)? 🙂

O viską pradėjau anataip.

Skirmantas Tumelis

Sudėtingi dalykai susideda iš paprastų. O patys sunkiausi yra paprasti dalykai.

8 Comments on Naujakurių/senakurių bėdos

 1. nuolaida says:

  Na nelabai galiu patartį dėl plyšių. Būtinai tik viską išdaužyk, kad aiškiai matytum kokia skylė ir galėtum ją normaliai užtaisyti.
  Ar pas tave yra lauko sienų? Šiluma labiausiai per kurias vietas išeina? Turėtum žinoti jei darei nuotraukas.

  1. skirtumas says:

   siena
   Tai ta siena pro kurią pučia ir yra lauko. Juokingiausia būna, kai uždarome langus visus ir įjungiame gartraukį, tai net švilpia 🙂 kažkur iš po radiatoriaus.
   Susiradau pagalbos: bandysim už poros savaičių viską daužyt, fotkysim ir paviešinsim. Gal kiek sugėdinsiu PST… 😉

 2. skirtumas says:

  Beje, suradau giminių, kurie sukasi statybų versle, kurie man padės pažiūrėti kas su ta siena darosi. Pamaklinėjęs po blogus pastebėjau, kad tokios temos, kai rodoma kas remontuojama ir kaip yra įdomūs, skaitomi. Tad pratęsiu šią rubriką 😉

 3. admin says:

  Taip, čia dar ir http://vikingostatybos.popo.lt jau yra -- irgi apie statybas.

  O kad tamsta esat žymus -- tai istoriškai -- juk esat vienas iš tų, kurie internetuose buvo dar tada, kai nebuvo Delfio 🙂

 4. Pingback: PST brokas
 5. Pingback: Šilumos kainos
 6. Pingback: Šilumos kainos

What do you think?

Note: Your email address will not be published

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <div align="" class="" dir="" id="" lang="" style="" xml:lang=""> <embed style="" type="" id="" height="" width="" src="" object=""> <iframe width="" height="" frameborder="" scrolling="" marginheight="" marginwidth="" src=""> <img alt="" align="" border="" class="" height="" hspace="" longdesc="" vspace="" src="" style="" width="" title="" usemap=""> <map name="" area="" id=""> <object style="" height="" width="" param="" embed=""> <param name="" value=""> <pre style="" name="" class="" lang="" width="">

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Skip to toolbar