Dubstepas valdo

Kleckas aka Buržujus dėjo Penktadienio internetus vakar. Kaip daugelis – puikūs internetai. Krizenau prunkščiau ir ašarą juoko braukiau (kaip ir daugelis iš jūsų).

O kadangi pamačiau tuos kalakutus:

Kalakutai valdo dubstepą. Galėjo ir ilgiau. Bet man šovė į galvą mintis, kad mes galime padaryti dar geriau nei tie kalakutai. Daugelis mūsų turime mikrofonus (nu nes kitaip Skaipu nepakalbėtumėme), o save gerbiančios operacinės turi standartinius garso įrašymo įrankius (Windows pvz. turi “Sound Recorder”). Tad imkite ir įrašykite savo dubstepą, duokite man nuorodą ir aš susiradęs kokį nors garso mikseriavimo įrankį sudėsiu viską į vieną puikų dubstepą. Tai puiki proga atrodyti kvailai (ypač įrašinėjant savo semplus) – nepraleiskite.

Aš savąjį kol įrašiau – visą monitorių apspjaudžiau:

Dubstep ST by Skirmantas Tumelis

Sakau: galite imti tai ir įrašyti savo, tam, kad ritmas būtų išlaikytas (mažiau darbo paskui su mikseriavimu) ir įmeskite paskui į soundcloud’ą (su leidimu atsisiųsti) ar dar kaip nors padarykite tai pasiekiamu.

Dubstepinam?

Skirmantas Tumelis

Sudėtingi dalykai susideda iš paprastų. O patys sunkiausi yra paprasti dalykai.

What do you think?

Note: Your email address will not be published

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <div align="" class="" dir="" id="" lang="" style="" xml:lang=""> <embed style="" type="" id="" height="" width="" src="" object=""> <iframe width="" height="" frameborder="" scrolling="" marginheight="" marginwidth="" src=""> <img alt="" align="" border="" class="" height="" hspace="" longdesc="" vspace="" src="" style="" width="" title="" usemap=""> <map name="" area="" id=""> <object style="" height="" width="" param="" embed=""> <param name="" value=""> <pre style="" name="" class="" lang="" width="">

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Skip to toolbar