Skaniausi tortai

Nežinau ar čia tik aš vienas esu pastebėjęs, bet yra tokia taisyklė – kuo tortas atrodo gražiau, tuo jo skonis blogesnis. Na, nekalbant jau apie tortus iš prekybcentrių, kurių skonis paprastai būna lyg margarino su cukrum. Žinoma, yra ir skanesnių, bet prikišti visokių stabilizatorių ir konservantų.

Yra kitas pasirinkimas – pirkti tortus specializuotose cukrainėse. Nors ir ten ne visada esi užtikrintas ar skanu bus ar kokybiška.

O bet tačiau yra tokia draugė Marija, kuri, galima sakyti, atranda save tortų gamyboje. Jos tortai visada skanūs, o be to ir labai gražūs. Ji juos gamina su polėkiu ir kaina sąžininga.

Neseniai atsirado ir jos interneto svetainė, bet ji dar tik kuriama ir dar pusiau veikianti… Bet tortai yra daromi ir užsisakinėti galima. Tad, jei norėsite gauti gražų skanumą, siūlau susisiekti. Tortai daromi pagal individualius užsakymus.

Čia vienas kitas jos tortų (jie taip pat skanūs kaip ir atrodo):

Skirmantas Tumelis

Sudėtingi dalykai susideda iš paprastų. O patys sunkiausi yra paprasti dalykai.

6 Comments on Skaniausi tortai

 1. just says:

  o gal turi kokius kontaktus, nes puslapis neveikia..

  1. skirtumas says:

   Ot netvarka. Ten šeimyninė ranga, kuri ne visada veikia 😉 Išsiunčiau kontaktą emeilu.

   jei kam reikės kontaktų -- rašykit komentarą -- mestelsiu telefoną.

  2. skirtumas says:

   Parašiau, kad išsiunčiau, bet gavau iš “mailer daemono”, kad nifiga nepavyko… Jaučiu neteisingai emeilą užrašėte. Prašome atsiųsti teisingą emeiliuką 😉

   1. skirtumas says:

    Pažiūrėjau kad emeilas buvo su dviem raidėm tikėtina sukeistom vietomis 😉 Pabandžiau dar kartą. Tikiuosi šį kartą viskas bus OK.

 2. Marius says:

  Dabar man klausimas iškilo. Ar Marijos pavardė kartais ne kaip vienos tautos atstovo žmonos (suprask: tautybė + ienė)? Nes viena tokia mano pažįstama Marija taip pat tortus kepa. Nors šiaip gyvenime yra labai rimtos profesijos atstovė 🙂

  1. Tikriausiai ne ta 😀

What do you think?

Note: Your email address will not be published

You may use these HTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <div align="" class="" dir="" id="" lang="" style="" xml:lang=""> <embed style="" type="" id="" height="" width="" src="" object=""> <iframe width="" height="" frameborder="" scrolling="" marginheight="" marginwidth="" src=""> <img alt="" align="" border="" class="" height="" hspace="" longdesc="" vspace="" src="" style="" width="" title="" usemap=""> <map name="" area="" id=""> <object style="" height="" width="" param="" embed=""> <param name="" value=""> <pre style="" name="" class="" lang="" width="">

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Skip to toolbar